Wetteren AAfdeling 2A - Prov. Oost-Vl. - Heren

Klassement

M W D L P
1 TTC Rooigem Gent VZW F 18 17 0 1 52
2 De Orchidee Wetteren A 18 13 3 2 47
3 TTC Aaigem A 19 13 2 4 46
4 TTC Triumph Ge Mo A 18 11 3 4 43
5 TTC Lobos-Lochristi A 18 9 1 8 37
6 TTC Sleidinge B 18 8 2 8 36
7 TTC Kruibeke vzw B 18 7 3 8 34
8 TTC Sint-Pauwels vzw C 18 7 1 10 33
9 KTTC Eikenlo-Eeklo vzw B 18 6 4 8 33
10 Sint-Niklase Tafeltennisclub C 18 3 2 13 26
11 TTC Ronse A 18 3 1 14 25
12 TTC HNO Assenede A 19 1 0 18 21

Uitslagen

13-09 20:00 Wetteren A Kruibeke B 7-9
20-09 20:00 Aaigem A Wetteren A 8-8
27-09 20:00 Wetteren A KTTC Eikenlo B 10-6
04-10 20:00 Wetteren A Sleidinge B 11-5
12-10 19:00 Gemo A Wetteren A 5-11
18-10 20:15 HNO Assenede A Wetteren A 5-11
01-11 20:00 Wetteren A Ronse A 14-2
09-11 19:30 Sint-Niklase C Wetteren A 4-12
15-11 20:00 Rooigem-Gent F Wetteren A 10-6
29-11 20:00 Wetteren A St. Pauwels C 13-3
07-12 19:00 Lobos A Wetteren A 5-11
10-01 20:30 Kruibeke B Wetteren A 8-8
17-01 20:00 Wetteren A Aaigem A 9-7
24-01 20:00 KTTC Eikenlo B Wetteren A 7-9
31-01 20:00 Sleidinge B Wetteren A 5-11
14-02 20:00 Wetteren A Gemo A 8-8
21-02 20:00 Wetteren A HNO Assenede A 12-4
06-03 20:00 Ronse A Wetteren A 2-14
13-03 20:00 Wetteren A Sint-Niklase C
20-03 20:00 Wetteren A Rooigem-Gent F
28-03 19:00 St. Pauwels C Wetteren A
03-04 20:00 Wetteren A Lobos A

Wetteren BAfdeling 3A - Prov. Oost-Vl. - Heren

Klassement

M W D L P
1 TTC De Pinte A 16 15 0 1 46
2 TTC Galmaarden B 16 15 0 1 46
3 TTC Sleidinge C 18 13 0 5 44
4 TTC Ninove C 17 11 2 4 41
5 TTC Lobos-Lochristi B 17 4 4 9 29
6 TTC Rooigem Gent VZW I 17 4 4 9 29
7 TTC Sterke Stut Oosterzele VZW B 16 6 1 9 29
8 TTC Zomergem B 17 4 3 10 28
9 De Orchidee Wetteren B 16 5 1 10 27
10 TTC Nova Opdorp vzw C 17 5 0 12 27
11 Sint-Niklase Tafeltennisclub E 17 1 3 13 22

Uitslagen

13-09 20:00 Wetteren B Galmaarden B 6-10
20-09 19:30 Sterke Stut B Wetteren B 9-7
27-09 20:00 Wetteren B Sleidinge C 4-12
Wetteren B Vrij
11-10 20:00 Zomergem B Wetteren B 9-7
18-10 20:00 Nova C Wetteren B 7-9
01-11 20:00 Wetteren B De Pinte A 1-15
08-11 20:00 Rooigem-Gent I Wetteren B 9-7
16-11 19:30 Sint-Niklase E Wetteren B 5-11
29-11 20:00 Wetteren B Ninove C 7-9
07-12 19:00 Lobos B Wetteren B 8-8
10-01 20:15 Galmaarden B Wetteren B 14-2
17-01 20:00 Wetteren B Sterke Stut B 12-4
24-01 20:00 Sleidinge C Wetteren B 12-4
Vrij Wetteren B
14-02 20:00 Wetteren B Zomergem B 11-5
21-02 20:00 Wetteren B Nova C 9-7
06-03 20:00 De Pinte A Wetteren B 12-4
13-03 20:00 Wetteren B Rooigem-Gent I
20-03 20:00 Wetteren B Sint-Niklase E
28-03 19:00 Ninove C Wetteren B
03-04 20:00 Wetteren B Lobos B

Wetteren CAfdeling 4C - Prov. Oost-Vl. - Heren

Klassement

M W D L P
1 TTC Sleidinge D 17 12 3 2 44
2 TTC Rooigem Gent VZW J 18 11 2 5 42
3 TTC Gent V.Z.W. B 16 11 3 2 41
4 De Orchidee Wetteren C 17 9 4 4 39
5 TTC Hof Ter Burst B 16 9 2 5 36
6 TTC Lobos-Lochristi E 17 6 3 8 32
7 TTC Hamme F 16 6 2 8 30
8 TTC Ronse C 17 5 2 10 29
9 TTC Stekene VZW G 16 5 3 8 29
10 TTC De Pinte D 16 4 0 12 24
11 TTC Denderleeuw 2001 B 16 0 2 14 18

Uitslagen

13-09 20:00 Rooigem-Gent J Wetteren C 8-8
21-09 14:00 Wetteren C De Pinte D 11-5
27-09 20:00 Gent B Wetteren C 13-3
05-10 14:00 Wetteren C Lobos E 7-9
11-10 20:00 Ronse C Wetteren C 7-9
18-10 20:00 Sleidinge D Wetteren C 11-5
02-11 14:00 Wetteren C D'leeuw 2001 B 16-0
08-11 20:00 Hamme F Wetteren C 10-6
Wetteren C Vrij
29-11 20:00 Hof ter Burst B Wetteren C 3-13
07-12 14:00 Wetteren C Stekene G 8-8
11-01 14:00 Wetteren C Rooigem-Gent J 8-8
17-01 20:00 De Pinte D Wetteren C 4-12
25-01 14:00 Wetteren C Gent B 8-8
01-02 14:30 Lobos E Wetteren C 1-15
15-02 14:00 Wetteren C Ronse C 10-6
22-02 14:00 Wetteren C Sleidinge D 10-6
06-03 19:30 D'leeuw 2001 B Wetteren C 3-13
14-03 14:00 Wetteren C Hamme F
Vrij Wetteren C
28-03 14:00 Wetteren C Hof ter Burst B
03-04 20:00 Stekene G Wetteren C

Wetteren DAfdeling 5D - Prov. Oost-Vl. - Heren

Klassement

M W D L P
1 De Orchidee Wetteren D 16 15 0 1 46
2 TTC Gent V.Z.W. D 16 13 2 1 44
3 KTTC Eikenlo-Eeklo vzw D 16 11 1 4 39
4 TTC Galmaarden E 17 10 1 6 36
5 TTC Sleidinge E 17 8 1 8 34
6 TTC Merelbeke K 17 7 3 7 34
7 TTC Sint-Pauwels vzw F 17 7 1 9 32
8 TTC Gent V.Z.W. E 17 5 2 10 29
9 TTC Deinze vzw G 17 2 3 12 24
10 TTC Rooigem Gent VZW M 16 3 0 13 22
11 TTC De Pinte F 16 3 0 13 22

Uitslagen

13-09 20:00 Merelbeke K Wetteren D 6-10
20-09 20:00 Wetteren D TTC Deinze G 14-2
28-09 19:30 Galmaarden E Wetteren D 6-10
05-10 19:00 KTTC Eikenlo D Wetteren D 1-15
11-10 20:00 Wetteren D Sleidinge E 9-7
18-10 20:00 Wetteren D St. Pauwels F 11-5
Vrij Wetteren D
08-11 20:00 Wetteren D Rooigem-Gent M 16-0
15-11 20:00 Wetteren D Gent E 15-1
29-11 20:00 De Pinte F Wetteren D 1-15
06-12 20:00 Wetteren D Gent D 7-9
10-01 20:00 Wetteren D Merelbeke K 15-1
17-01 19:30 TTC Deinze G Wetteren D 5-11
24-01 20:00 Wetteren D Galmaarden E 16-0 ff
31-01 20:00 Wetteren D KTTC Eikenlo D 9-7
15-02 14:30 Sleidinge E Wetteren D 0-16
22-02 19:00 St. Pauwels F Wetteren D 5-11
Wetteren D Vrij
13-03 20:00 Rooigem-Gent M Wetteren D
20-03 20:00 Gent E Wetteren D
27-03 20:00 Wetteren D De Pinte F
03-04 20:00 Gent D Wetteren D

Wetteren EAfdeling 5A - Prov. Oost-Vl. - Heren

Klassement

M W D L P
1 Sint-Niklase Tafeltennisclub F 18 18 0 0 54
2 TTC Egmont Zottegem C 18 16 0 2 50
3 TTC Stekene VZW H 18 14 0 4 46
4 TTC Hamme H 18 11 0 7 40
5 TTC Erembodegem E 18 10 1 7 39
6 TTC Zele E 18 7 2 9 34
7 TTC Galmaarden F 18 8 0 10 33
8 TTC Zomergem D 18 7 0 11 31
9 De Orchidee Wetteren E 18 6 0 12 30
10 Sint-Niklase Tafeltennisclub H 18 5 1 12 29
11 TTC Deinze vzw I 18 3 0 15 24
12 TTC Triumph Ge Mo E 18 1 0 17 20

Uitslagen

13-09 20:15 Galmaarden F Wetteren E 7-9
20-09 20:00 Wetteren E Stekene H 3-13
28-09 19:00 Gemo E Wetteren E 1-15
04-10 20:00 Zomergem D Wetteren E 7-9
11-10 20:00 Wetteren E TTC Deinze I 11-5
18-10 20:00 Wetteren E Erembodegem E 7-9
02-11 19:00 Hamme H Wetteren E 10-6
08-11 20:00 Wetteren E Sint-Niklase F 5-11
15-11 20:00 Wetteren E Sint-Niklase H 5-11
30-11 19:00 Zele E Wetteren E 7-9
06-12 20:00 Wetteren E Egmont C 4-12
10-01 20:00 Wetteren E Galmaarden F 7-9
17-01 20:00 Stekene H Wetteren E 14-2
24-01 20:00 Wetteren E Gemo E 13-3
31-01 20:00 Wetteren E Zomergem D 6-10
14-02 19:30 TTC Deinze I Wetteren E 9-7
21-02 20:00 Erembodegem E Wetteren E 11-5
28-02 20:00 Wetteren E Hamme H 0-16
14-03 19:30 Sint-Niklase F Wetteren E
21-03 19:30 Sint-Niklase H Wetteren E
27-03 20:00 Wetteren E Zele E
03-04 20:00 Egmont C Wetteren E